O nas

Delta Optical

Początki firmy Delta Optical sięgają 1989 r., kiedy to grupa pasjonatów postanowiła stworzyć własną markę, która oferowałaby najlepszy i sprawdzony sprzęt optyczny zarówno pasjonatom jak i profesjonalistom. Nasza firma produkuje i dostarcza klientom rozmaity sprzęt obserwacyjny, w tym mikroskopy optyczne, cyfrowe kamery oraz różnorodne akcesoria rozszerzające możliwości oferowanych urządzeń.

Specjalistyczna wiedza i wieloletnie doświadczenie w obsłudze szerokiego grona odbiorców, pozwala dopasować optymalne rozwiązania do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze produkty są wykorzystywane w wielu branżach i instytucjach. Począwszy od uczelni wyższych o profilu przyrodniczym i technicznym, laboratoriów medycznych oraz przemysłowych, działów kontroli jakości, po instytuty naukowo-badawcze i odbiorców indywidualnych.

Delta Optical to polska marka oferująca sprzęt o doskonałym stosunku jakości do ceny. Zapewniamy również profesjonalną obsługę, informacje i wyjaśnienia w zakresie doboru mikroskopów, kamer i akcesoriów, odpowiednich do przeprowadzania określonych obserwacji i badań. Dostarczamy także gotowe zestawy do wizualizacji mikroskopowej, w których skład mogą wchodzić też inne urządzenia np. aparaty fotograficzne, rzutniki multimedialne, ekrany i inny sprzęt elektryczny i mechaniczny. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, poświęcając dużo uwagi, tak by sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom.

Firma Delta Optical już od kilku lat organizuje jedyne w tej części Europy warsztaty i szkolenia z zakresu technik mikroskopii optycznej, rejestracji i analizy obrazu: Letnią Szkołę Mikroskopii Optycznej, Jesienne Warsztaty Mikroskopowe, Szkołę Mikroskopii dla Młodych Badaczy w ramach AstroShow.

W bogatej ofercie firmy znajdują się również inne urządzenia optyczne: teleskopy astronomiczne, lornetki, lunety, noktowizory oraz termowizory.

Szczegółowa oferta firmy dostępna jest na stronie

internetowej: www.deltaoptical.pl