Nowości mikroskopowe w ofercie Delta Optical

Już jesień. Spadają liście. Przy okazji sypnęło nowościami w ofercie Delta Optical. Są to głównie produkty służące przechwytywaniu obrazu spod mikroskopów – różne modele kamer mikroskopowych.

 

 

 

Kamera mikroskopowa DLT-Cam PRO 1080 HDMI WIFI 5MP – to kamera podobna do bardzo popularnego modelu DLT-Cam PRO 1080 HDMI USB. Urządzenie znajduje zastosowanie w przemyśle, serwisach oraz edukacji. Podstawowe nowe funkcje to między innymi: komunikacja z komputerem za pomocą WiFi, co umożliwia uniknięcia plątaniny kabli na stanowisku pracy. Możliwość fotografowania z maksymalną rozdzielczością 5 megapikseli. W trybie podglądu na żywo kamera pracuje w rozdzielczości fullHD.

Kamera DLT-Cam DLT-Cam Pro 2MP WIFI – to kamera przeznaczona do pracy w edukacji, ale również może się sprawdzić w innych zastosowaniach. Komunikuje się z komputerem bez pośrednictwa interfejsu USB, pozwala to uniknąć niepotrzebnych przewodów w miejscu pracy. Kamera ma też możliwość działania na urządzeniach mobilnych z systemem Android! Teraz każdy może rzucać obraz spod mikroskopu bezpośrednio na smartfonie lub tablecie.

Kamera DLT-Cam Basic 5MP USB 2.0 – prosta kamera przeznaczona do pracy z mikroskopami klasy edukacyjnej. Wyższa rozdzielczość niż w modelu DLT-Cam Basic 2MP pozwala na uzyskiwanie lepszych zdjęć.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.