Sezon targowy rozpoczęty

Wiosna to tradycyjnie bardzo aktywny miesiąc. Delta Optical prezentowała swoją ofertę m.in. na Targach Eurolab/Crimelab w Warszawie oraz na targach Vetmedica/Vetforum w Łodzi. Każdy z odwiedzających nasze stoiska mógł przetestować szeroką gamę produktów – mikroskopów oraz dedykowanych do nich akcesoriów: oświetlaczy, kamer, modyfikacji do prowadzenia obserwacji w innych technikach mikroskopowania.

Na targach Eurolab/Crimelab, nasz mikroskop Delta Optical ProteOne, zdobył pierwsze miejsce w kategorii sprzętu do laboratorium diagnostycznego, a kamera DLT-Cam Pro 6,3MP USB 3.0 w kategorii ogólnego wyposażenia laboratorium.

Targi Vetmedica to okazja, zwłaszcza dla lekarzy weterynarii dopiero rozpoczynających swoją własną praktykę, do zapoznania się ze sprzętem przydatnym w codziennej pracy.

Zapraszamy na inne wydarzenia, w których również będziemy brali udział, m.in. w VII Międzynarodowej Konferencji Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego w Warszawie oraz XIV Warsztatach Sekcji Dermatologicznej PSLWMZ w Ustroniu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.