Nowe produkty w ofercie Delta Optical

W ofercie naszej firmy pojawiły się nowe produkty mikroskopowe, na dwa z nich warto zwrócić uwagę.

 

 

 

 

 

Jednym z nich jest kamera DLT-Cam Pro 2MP USB 2.0. Model ten zastępuje, bardzo popularny jednak wycofany ze sprzedaży, DLT-Cam Pro 1,3MP USB 2.0. Kamera charakteryzuje się większą rozdzielczością, przy dość podobnych parametrach jak poprzednik. Jest to najtańszy, podstawowy model z serii „Pro”. Kamera przeznaczona jest głównie dla edukacji jak i początkujących użytkowników mikroskopów, poszukujących najtańszych rozwiązań pozwalających rozbudować posiadany mikroskop.

Najciekawszym produktem wydaje się jednak Wideomikroskop Delta Optical NXZ 1080 HDMI WiFi AF. Oparty jest na technicznym mikroskopie NXZ-10, który umieszczono na statywie wysięgnikowym. Najważniejszym elementem tego zestawu jest jednak kamera z układem AutoFocusa, pozwalająca na automatyczne ustawianie ostrości, bez konieczności regulacji mikroskopu przy użyciu śruby makro.

Wideomikroskop można podłączać do ekranów/telewizorów, za pośrednictwem HDMI (steruje się nim wtedy przy użyciu myszki) lub operować na komputerze, przy użyciu dołączonego modułu WiFi. Jest to doskonałe narzędzie do pracy w serwisie lub laboratorium, gdzie wymagana jest duża odległość robocza, duże pole widzenia i wygoda użytkowania. Elementy zestawu można modyfikować, np. o różne modele statywów, głowic mikroskopów, oświetlacze itp.

Zapraszamy na naszą stronę!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.