Tematyczne zestawy preparatów biologicznych

W ofercie firmy Delta Optical pojawiły się właśnie cztery nowe produkty – zestawy gotowych, trwałych, barwionych preparatów, do obserwacji pod mikroskopami biologicznymi. W odróżnieniu od zestawów znajdujących się już w naszej ofercie, te są zestawami tematycznymi. Docelowo, przeznaczone są na potrzeby pracowni biologicznych w szkołach podstawowych, ponadpodstawowych oraz do pracowni studenckich na uczelniach wyższych.

Oferowane zestawy preparatów to:

Zoologia – Zestaw zawierający wycinki tkanek różnych organizmów zwierzęcych. Może być doskonałym uzupełnieniem zajęć z zakresu zoologii, fizjologii i anatomii zwierząt, weterynarii.

Botanika – Zestaw zawierający skrawki różnych tkanek roślin, należących do różnych grup taksonomicznych, pozwalający na zilustrowanie różnych zagadnień z zakresu fizjologii, anatomii i biologii rozwoju roślin.

Tkanki ludzkie – Zestaw zawierający wycinki ludzkich tkanek z różnych organów. Może być doskonałym uzupełnieniem zajęć z zakresu medycyny, fizjologii i anatomii człowieka, ochrony zdrowia.

Ludzkie tkanki zmienione chorobowo – Zestaw zawierający wycinki histopatologiczne ludzkich tkanek, zmienionych chorobowo. Może być doskonałym uzupełnieniem zajęć z zakresu medycyny, fizjologii i anatomii człowieka, ochrony zdrowia.

Preparaty pakowane są w gustowne, drewniane pudełka. Trzy zestawy składają się z 15 preparatów, a zestaw histopatologiczny z 10 preparatów.

Zapraszamy na naszą stronę i zapoznanie się z innymi produktami mikroskopowymi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.